Зцілення травми: як Церква може допомогти? — семінар-тренінг Патриції Мієрсми

Патриція (Пет) МієрсмаЗапрошуємо Вас 6-7 листопада 2015 р. відвідати відкриту лекцію та семінар-тренінг Патриції Мієрсми (Інститут зцілення травми, США) на тему «Зцілення травми: як Церква може допомогти?».

Місце проведення лекції (6 листопада): НПУ ім. М. П. Драгоманова, вул. Тургенівська 8/14, аудиторія 1-8. Початок о 14.00.

Місце проведення семінару (7 листопада): конференц-зала Київської православної богословської академії (територія Михайлівського монастиря, вул. Трьохсвятительска 8). Початок о 10.00.

Патриція (Пет) Мієрсма – координатор консультаційних програм в SIL International (SIL International – Міжнародна християнська організація, що спеціалізується на етнолінгвістиці й етнопсихології, займається зміцненням потенціалу розвитку національних мов та підтримкою етнолінгвістичних меншин; SIL має мережу регіональних центрів у Африці, Європі, Азії та Північній і Південній Америці).

Мієрсма є міжнародним фахівцем з надання психологічної допомоги при зціленні від травм, подоланні посттравматичних розладів та крос-культурних аспектах психологічного консультування.

В 1969-1971 служила лейтенантом в Медичному сестринському корпусі армії США, в тому числі, у Мобільному військовому хірургічному шпиталі в Південному В'єтнамі. Нагороджена Бронзовою Зіркою (четверта за значущістю нагорода в Збройних силах США).

З 1980 року вона є членом Місії перекладачів Біблії «Вікліф», у 1985-1988 роках служила як SIL-консультант в Папуа Новій Гвінеї, 1989-2003 допомагала в організації створення психологічних консультаційних центрів в Кенії. До вступу до товариства «Вікліф», служила місіонером Реформованої церкви Америки в Ефіопії. у 1992-1996 роках викладала в Університеті Біола (США).

Є співавтором класичної книги Зцілюючи рани від травми: як церква може допомогти (Healing the Wounds of Trauma: How the Church Can Help, 2001). Ця книга була перекладена на десятки мов та стала основою навчальної програми Інституту зцілення травм при Американському біблійному товаристві (США).

Входить до ради директорів Місії перекладачів Біблії «Вікліф» та консультативної ради Інституту зцілення травми (США).