Круглий стіл на тему «Буддизм в Україні та на Заході»

baner-kr-stol2015

З ініціативи благодійного фонду «Жива традиція», громадської організації «Українська асоціація релігієзнавців», Інституту філософії імені Г.С. Сковороди Національної академії наук України, кафедри релігієзнавства філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та при пітримці Релігійного центру всеукраїнського об’єднання буддистів лінії Карма Каг’ю, Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури України, Інституту сходознавства імені Агатангела Кримського Національної академії наук України і Центру дослідження релігій Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, 7-8 жовтня поточного року, в межах Днів буддійської культури в Києві відбудеться засідання наукового круглого столу, що присвячений темі «Буддизм в Україні та на Заході».

Метою даного заходу є актуалізація уваги вчених, буддологів, релігієзнавців на темі поширення та розвитку буддизму в Україні та на Заході, що безперечно складає єдиний феномен і передбачає існування схожих тенденцій.

Засідання відбудеться в аудиторії 318 Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України. Режим роботи з 13:00 до 18:30 — 7 жовтня, та з 11:00 до 13:30 — 8 жовтня.

Детальніше дивіться в інформаційному листі:

Загрузить информационное письмо на русском