Релігієзнавець Дагмар Хеллер прочитає в Києві лекцію «Діалог між православними та протестантами: дослідження богословської дискусії»

25 вересня в Києві відбудеться лекція «Діалог між православними та протестантами: дослідження богословської дискусії між православними та лютеранами», яку прочитає відома дослідниця Дагмар Хеллер, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Дагмар Хеллер — доктор філософії Гейдельбергського університету (Німеччина), професор екуменічної теології в Екуменічному інституті в Шато де Боссе (Швейцарія).

Організаторами події виступають Центр дослідження релігії; Студентське наукове товариство Інституту філософської освіти і науки; Спілка студентів-християн України; Науково-видавниче об'єднання «Дух і Літера».

Лекція відбудеться 25 вересня о 15:30 в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, (вул. Тургенєвська, 8-14, ауд. 3-4).