Відкрита лекція Деріла МакКарті в НПУ ім. М.П. Драгоманова

deril-maccarti-baner

Центр дослідження релігії та віділення богослов’я Студентського наукового товариства Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова, разом зі Спілкою студентів-християн України та Східноєвропейським лідерським форумом, запрошують на відкриту лекцію віце-президента з наукових програм і стратегій Форуму лідерів-християн, Деріла МакКарті, яка відбудеться 24 вересня 2015 року з 10:30 в центральному корпусі НПУ ім. М.П. Драгоманова (вул. Пирогова, 9) в аудиторії 231.

Лекція буде присвячена темі «Особистість вчителя, що змінює історію» і передбачає захоплюючу розповідь про те, як бідні, смиренні ірландські освітяни трансформували курс західної цивілізації через викладання в Європі від 500 до 800 року. Постійне нагадування про стратегічну важливість освіти у преображенні народу і формування культури.

Для участі просимо попередньо зареєструватися, перейшовши за посиланням: goo.gl/forms/DfusthRX2a

Також ви можете слідкувати за перебігом подій, що стосуються лекції, на сторінці події в мережі facebook: www.facebook.com/events/1498075750512827

Детальніше про лектора:

Деріл МаКарті викладає в університетах та на конференціях протягом більш ніж 30 років. Після започаткування міжнародної академічної організації «Партнерські навчання» (Cooperative Studies), яка посилає лекторів на викладацькі посади в університетах за межами Північної Америки, він очолив її як президент з 1988 до 2014 роки. Деріл працював з університетами на всіх континентах і подорожував в більш ніж 50 країн.

Він здобув докторську ступінь в організаційному керівництві некомерційної сфери в закладі міжкультурних досліджень Вищої школи Фуллер (Fuller Graduate School) в Каліфорнії. Він також має дипломи з філософії і теології. Роки, які Деріл присвятив заснуванню, розбудові та керівництву організації, дали йому великий досвід у лідерстві, управлінні, досягненні успіху та організаційному розвитку.

Деріл і його дружина Др. Тері МакКарті проживали у Литві з 2010 по 2015 роки, де вони обидвоє служили в Литовському педагогічному університеті на кафедрі англійської філології у Вільнюсі. Він часто проводив все-університетські лекції у Вільнюсі з широкого кола питань.

У лютому 2015 року Деріл приєднався до Європейського Лідерського Форуму (European Leadership Forum), в якості віце-президента академічних програм та стратегій Форуму християнських лідерів (Forum of Christian Leaders). Крім того, що Деріл пише та викладає на теми лідерства, успіху, навчання та вищої освіти, він надає консультації професорам, викладачам та керівникам некомерційних організацій по всій Європі.

Переглянути презентацію до лекції: