Круглий стіл «Релігійний вимір ситуації на сході України»

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ СТРАТЕГІЙ ГЛОБАЛЬНОГО РОЗВИТКУ І АДАПТАЦІЇ
ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЛІГІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ М.П.ДРАГОМАНОВА

запрошують на круглий стіл

«РЕЛІГІЙНИЙ ВИМІР СИТУАЦІЇ НА СХОДІ УКРАЇНИ»

21 липня 2015 року, м. Київ

вул. Пирогова, 9. Читальний зал № 2 Наукової бібліотеки НПУ ім. М.П. Драгоманова
(Центральний корпус НПУ ім. М.П. Драгоманова; метро "Університет")

Початок реєстрації: 12.30.
Початок засідання: 13.00.

Мета круглого столу – виявити й донести до суспільства проблеми, з якими сьогодні стикаються в Україні, в тому числі на неконтрольованих територіях України, представники релігійних організацій, а також заохотити релігійних діячів брати участь у широкому обговоренні стратегії розвитку держави і громадянського суспільства.

Коло питань, які пропонуються до обговорення:

• Правове і екзистенційне становище громад, що залишилися на неконтрольованій території та в зоні проведення АТО;
  • Специфіка життя релігійних громад, які змушені були поїхати з Донбасу та Криму;
  • Участь релігійних діячів та організацій у волонтерських, медіаторських та миротворчих ініціативах;
  • Міжконфесійний діалог у сучасному українському суспільстві;
  • Роль релігійних організацій у нормалізації соціальних та політичних процесів в Україні;
  • Законодавчі ініціативи та зміни в правовому полі, що стосуються діяльності релігійних організацій;
  • Можливі трансформації релігійної ситуації в Україні.

Анкети учасників і тези доповідей (до 5 000 знаків) прохання надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 1 липня 2015 року.

Робочі мови круглого столу: українська, російська, англійська.

Дані, які слід указати в анкеті:
П.І.П. автора, місто, e-mail, контактний телефон, місце роботи чи навчання, посада.

З питань, які стосуються круглого столу, можна звертатися:
За телефоном: (063) 353-01-72 – Халіков Руслан