НОВИНИ
Шановні Друзі!
Раді Вам повідомити, що оголошено конкурс науково-дослідних робіт для школярів Малої академії наук, студентів світських і богословських навчальних закладів, для участі в XVI Міжнародній молодіжній релігієзнавчій літній школі "Протестантизм: від Реформації до сьогодні", яка проходитиме з 26 червня по 6 липня 2017 року у Києві (Пуща-Водиця).
Мета школи: познайомити учасників школи з особливостями вчення та практики протестантизму як історичної гілки християнства; покращити знання історії та складної еволюції протестантизму; надати можливість поспілкуватись з представниками протестантського богослов'я; організувати спільний простір діалогу щодо проблем, здобутків та ідентичностей протестантизму з нагоди 500-річчя Реформації; сформувати толерантне ставлення до релігійних меншин в учасників школи.
Формат школи передбачає лекції провідних українських та закордонних релігієзнавців, протестантських богословів, екскурсії до протестантських центрів у Києві, семінари та дискусії, спілкування із представниками протестантських громад.
Для участі в конкурсі необхідно написати наукову роботу. Якщо представлена робота матиме належний науковий рівень, її автора буде запрошено взяти участь в XVI Міжнародній молодіжній релігієзнавчій літній школі «Протестантизм: від Реформації до сьогодні».
Конкурс проводиться за двома номінаціями:
* «Кращі роботи серед учнів кандидатів та дійсних членів МАН (учні 9-11 класів)»,
* «Кращі роботи серед студентів вищих навчальних закладів 1-3 курсів навчання».
У результаті конкурсу буде відібрано 7 кращих робіт з кожної із номінацій, автори яких матимуть можливість представити їх під час роботи школи. Статті будуть опубліковані у збірнику матеріалів Школи.
Увага! За результатами роботи Школи одна з робіт буде номінована Гран-прі – безкоштовною поїздкою історичними місцями європейської Реформації!
Орієнтовні теми конкурсних робіт:
* Реформація: її богословський зміст та історичний контекст;
* виникнення та перебіг процесів Реформації в Європі і в Україні
* історія та теологія протестантизму: спільне та відмінне, загальне і часткове;
* локально-національний контекст та перебіг історії протестантизму в різних країнах Європи;
* особливості та проблеми теології та ідентичності сучасного протестантизму: чи відбувся і чи має перспективи розвитку проект Реформації, яка його загальнохристиянська значущість?
* теоретико-методологічні проблеми дослідження протестантизму як єдиного явища і як множинних деномінацій.
Робочі мови школи – українська, російська.
Вимоги до робіт:
Конкурсна робота має бути оформлена у вигляді статті обсягом 15-20 тис. знаків для студентів та школярів (шрифт – Times New Roman; кегль – 14; інтервал – 1,5). Посилання на літературу наводяться у квадратних дужках із вказівкою сторінки після коми (напр.: [15, 3]). Список літератури подається наприкінці тексту в алфавітному порядку.
На титульному аркуші у правому куті слід вказати прізвище та ім'я автора, навчальний заклад чи установу.
Окремим файлом потрібно надіслати анкету учасника (додається до листа).
Робота повинна містити:
· титульний аркуш, в якому зазначено номінація та назва роботи;
· зміст;
· текст роботи, який має включати в себе вступ, мету, задачі роботи, методику дослідження, отримані результати, висновки;
· список використаної літератури.
Наукові роботи, подані з порушеннями вказаних вимог або пізніше зазначеного терміну, не приймаються на Конкурс.
При оцінці робіт будуть враховуватися:
· переконливість обґрунтування вибору теми конкурсної роботи;
· логічність структури дослідження, повнота і самостійність розкриття теми;
· послідовний і аргументований виклад позицій автора;
· якість доказової бази (опора на документи, історичні свідчення, наукові дослідження та ін.);
· вміння працювати з історичними джерелами;
· оригінальність мислення і творчий підхід
Термін подання робіт – до 1 червня 2017 року.
Матеріали, які не відповідатимуть вимогам або будуть подані пізніше вказаного терміну, до розгляду на конкурс не прийматимуться.
Конкурсна робота й аплікаційна форма повинні бути відправлені на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., в темі листа вказати: «Матеріали для участі у конкурсі (прізвище автора)».
Результати конкурсу будуть оголошені 12 червня 2017 року.
Організатори школи: Національний центр «мала академія наук україни», Ресурсно-дослідницький центр Євро-азіатської акредитаційної комісії, Молодіжна громадська організація «Молодіжна асоціація релігієзнавців», Центр дослідження релігії Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
Організатори беруть на себе витрати, пов'язані з проживанням та харчуванням. Витрати на приїзд до Києва оплачують самі учасники.
Бажаємо Вам успіхів!