Сертифікатна програма «Психологічне консультування в кризових станах»

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
Факультет філософської освіти і науки
Центр дослідження релігії
Кафедра культурології
спільно з
Науково-навчальним християнським центом «Реаліс»
оголошує набір на сертифікатну програму
«Психологічне консультування в кризових станах»

Мета програми: готувати фахівців у сфері практичного психологічного консультування за участі як вітчизняних, так і закордонних викладачів. В основі програми закладений інтеграційний підхід, який гармонійно поєднує психологічне та християнське консультування. Випускники програми знатимуть, як допомагати людям в кризових ситуаціях та станах, зможуть працювати як з актуальними, так і перспективними цілями, спрямованими на збереження психічного здоров'я, зняття емоційного напруження та сприяння особистісному розвитку клієнта. Розумітимуть межі власної компетенції та як співпрацювати зі спеціалістами суміжних галузей.

Лекторами програми є кращі українські та зарубіжні вчені-практики. Програму організовано за участі викладачів з Денверської теологічної семінарії, Міжнародного університета Трініті та Вітонського коледжу (США).

Термін навчання: залежить від обраних дисциплін.
Форма навчання: заочна (кількість днів залежить від обраних дисциплін).

Перелік дисциплін:

Теорії і основи психологічного консультування (6)
Психопатологія (3)
Методи і практика психологічного консультування (6)
Психологічне консульування і розвиток людини (6)
Психологія і теологія (3)
Сімейне психологічне консультування (6)
Теологія кризових станів суспільства (3)

У слухачів сертифікатної програми буде можливіть прослухати ту дисципліну, яку оберуть студенти магістратури:

Переживання і подолання психологічної травми (3) / Арт-терапевтичні методики в кризовому консультуванні (3) (за вибором студентів)
Організація допомоги в кризових ситуаціях (3) / Психологічна і духовна допомога в кризових ситуаціях (3) (за вибором студентів)
Психотерапія в групах (6) / Психологічна допомога людям із залежністю (6) (за вибором студентів)

Документ про успішне закінчення навчання (за умови набору не менше як 20 кредитів дисциплін з переліку):
Спільний сертифікат від Центру дослідження релігії Факультету філософської освіти і науки та Науково-навчального християнського центру «Реаліс»;

Оплата за навчання здійснюється коштом фізичних та юридичних осіб. Вартість кредиту навчання встановлюється відповідно до наказу ректора НПУ про надання додаткових платних послуг Університету.

Для вступу слід мати диплом про вищу освіту державного зразка або диплом закордонного чи духовного ВНЗ. Рішення про можливість вступу на основі закордонного диплому чи диплому духовного (семінарії) ВНЗ по кожному випадку розглядається приймальною комісією окремо.

До 1 вересня слід надати наступну інформацію*:
- прізвище, ім'я, по батькові;
- номер мобільного телефону;
- адресу електронної скриньки;
- електронні копії диплому та додатку до нього;

За додатковою інформацією звертайтеся за ел.адреою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном +380506176139 (Хромець Віталій)