Сертифікатна програма «Сімейне та психологічне консультування»

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
Факультет філософської освіти і науки
Центр дослідження релігії
Кафедра культурології
спільно з
Всеукраїнським благодійним фондом «Сім'я»

оголошує набір на сертифікатну програму
«Сімейне та психологічне консультування»

Унікальність програми полягає у тому, що вона об'єднує в собі чотири блоки дисциплін, націлених на формування компетенцій в декількох напрямах:

1. Володіння тематикою та практикою підготовки до подружнього життя.
2. Володіння тематикою та практикою підготовки з питань формування відповідального й ефективного батьківства.
3. Розуміння процесів трансформації сім'ї в сучасному світі та викликів, що стоять перед традиційним інститутом сім'ї.
4. Отримання навиків у сфері організації роботи, яка стосується впровадження програм підготовки до подружнього життя та відповідального батьківства.

Лекторами програми є кращі українські та зарубіжні вчені-практики. Проект організовано спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Сім'я», який є одним з най провідних центрів підготовки фахівців з організації та веденні програм, що стосуються сім'ї та відповідального батьківства.

Термін навчання: залежить від обраних дисциплін.
Форма навчання: заочна (кількість днів залежить від обраних дисциплін).

Документ про успішне закінчення навчання (за умови набору не менше як 20 кредитів дисциплін з переліку):
Спільний сертифікат від Центру дослідження релігії Факультету філософської освіти і науки та Всеукраїнським благодійним фондом «Сім'я».

Спільна програма

Якщо Ви бажаєте, крім диплому НПУ ім.. М.П. Драгоманова отримати сертифікат сімейного та психологічного консультування від Теологічної семінарії Християн Віри Євангельсьої, то вам потрібно подати заявку на навчання на спільній програмі. Детальна інформація за посиланням - http://evangelts.org/ru/content/programma-simeyne-konsultuvannya

Оплата за навчання здійснюється коштом фізичних та юридичних осіб. Вартість кредиту навчання встановлюється відповідно до наказу ректора НПУ про надання додаткових платних послуг Університету.

Для вступу слід мати диплом про вищу освіту державного зразка або диплом закордонного чи духовного ВНЗ. Рішення про можливість вступу на основі закордонного диплому чи диплому духовного (семінарії) ВНЗ по кожному випадку розглядається приймальною комісією окремо.

Перелік дисциплін:

1. Психологія і теологія (3)
1. Теорія та основи психологічного консультування (6)
2. Тестування та вимірювання в психотерапії (6)
3. Теологія кризових станів суспільства (3)
4. Методи і практика психологічного консультування (6)
5. Психотерапія в групах (3)
6. Відповідальне батьківство (6)
7. Психологічне консультування і розвиток людини (3)
8. Психологічна і духовна допомога в кризових ситуаціях (3)
9. Підготовка до подружнього життя (3)
10. Сімейне психологічне консультування (6)

До 1 вересня слід надати наступну інформацію*:
- прізвище, ім'я, по батькові;
- номер мобільного телефону;
- адресу електронної скриньки;
- електронні копії диплому та додатку до нього.

За додатковою інформацією звертайтеся за ел.адреою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном +380506176139 (Хромець Віталій)