сертифікатна програма «Лідерство у сфері релігії»

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
Факультет філософської освіти і науки
Центр дослідження релігії
Кафедра культурології
спільно з
Аналітичним центром дослідження та розвитку лідерства
оголошує набір на сертифікатну програму
«Лідерство у сфері релігії»

Унікальність програми полягає у тому, що вона об'єднує в собі чотири блоки дисциплін, націлених на формування компетенцій в декількох напрямах:
1. розуміння релігійної ситуації в Україні та світі, а також актуальних трендів розвитку сучасного релігієзнавства;
2. осмислене використання сучасних теоретичних на практичних знань та навиків у викладанні релігієзнавчих та богословських дисциплін;
3. оволодіння актуальними знаннями з фундаментальних теорій лідерства
4. розробка етики лідерства на основі християнських чеснот
5. розвиток здібностей керування процесом змін
6. розуміння різноманіття ідентичностей, культур та суспільств у глобальному контексті
7. посилення дієвої громадської позиції та соціальної відповідальності
8. розбудова команди, синергія у служінні

Лекторами програми є кращі українські та зарубіжні вчені-практики. Проект зорганізовано спільно з Аналітичним центром дослідження та розвитку лідерства, який є одним з перших в Україні академічних центрів підготовки фахівців з лідерства як окремої компетенції в управлінні організацією. Аналітичний центр залучає до викладання викладачів та практиків у сфері лідерства зі Сполучених Штатів.

Термін навчання: залежить від обраних дисциплін.
Форма навчання: заочна (кількість днів залежить від обраних дисциплін).

Документ про успішне закінчення навчання (за умови набору не менше як 20 кредитів дисциплін з переліку):
Спільний сертифікат від Центру дослідження релігії Факультету філософської освіти і науки та Аналітичного центру дослідження та розвитку лідерства;

Оплата за навчання здійснюється коштом фізичних та юридичних осіб. Вартість кредиту навчання встановлюється відповідно до наказу ректора НПУ про надання додаткових платних послуг Університету.

Для вступу слід мати диплом про вищу освіту державного зразка або диплом закордонного чи духовного ВНЗ. Рішення про можливість вступу на основі закордонного диплому чи диплому духовного (семінарії) ВНЗ по кожному випадку розглядається приймальною комісією окремо.

Перелік дисциплін:
1. Теорія та практика переговорів і посередництва (3)
2. Міжконфесійні та міжрелігійні відносини в сучасній Україні (6)
3. Соціальне вчення і соціальне служіння християнських церков в Україні (3)
4. Релігія в системі політичних відносин України (3)
5. Динаміка особистого лідерства у контексті служіння (3)
6. Світогляд та критичне мислення (3)
7. Розвиток лідерів служіння / побудова команди (3)
8. Впровадження змін в організації (3)
9. Етика лідерства (3)
10. Глобальний контекст лідерства (3)
11. Політика і релігія (3)
12. Соціальна та культурна еклезіологія (3)
13. Соціальна та культурна антропологія (6)

До 1 вересня слід надати наступну інформацію*:
- прізвище, ім'я, по батькові;
- номер мобільного телефону;
- адресу електронної скриньки;
- електронні копії диплому та додатку до нього.

За додатковою інформацією звертайтеся за ел.адреою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном +380506176139 (Хромець Віталій)