опис програми «Психологічне консультування в кризових станах»

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
Факультет філософської освіти і науки
Центр дослідження релігії
Кафедра культурології
спільно з
Науково-навчальним християнським центом «Реаліс»
оголошує набір на магістерську програму

«Психологічне консультування в кризових станах»

з отриманням кваліфікації:

Магістр релігієзнавства. Викладач релігієзнавчих дисциплін.
Практичний психолог.

Мета програми: готувати фахівців у сфері практичного психологічного консультування за участі як вітчизняних, так і закордонних викладачів. В основу програми закладений інтеграційний підхід, який гармонійно поєднує психологічне та християнське консультування. Випускники програми знатимуть, як допомагати людям в кризових ситуаціях та станах, зможуть працювати на збереження психічного здоров'я, зняття емоційного напруження та сприяння особистісному розвитку клієнта. Розумітимуть межі власної компетенції та способи співпраці зі спеціалістами суміжних галузей.

Лекторами програми є українські та зарубіжні вчені-практики. Програму організовано за участі викладачів з Денверської теологічної семінарії, Міжнародного університета Трініті та Вітонського коледжу (США).

Термін навчання: 2 роки.
Форма навчання: денна та заочна (30 днів аудиторного навчання в рік).

Перелік дисциплін:

Нормативна частина

Цикл професійно-орієнтованої гуманiтарної та соцiально-економічної підготовки

- Філософія освіти
- Освітня політика
- Педагогіка та психологія вищої школи
- Методика викладання богословських дисциплін у ВНЗ

Цикл професійної та практичної підготовки (дисципліни спеціальної підготовки)

- Актуальні проблеми сучасного богослов'я
- Сучасне біблійне богослов'я
- Сучасне патрестичне богослов'я
- Актуальні питання церковної історії

Варіатив (спеціалізація – "Психологічне консультування в кризових станах") – 48 кред.
- Методологія наукового дослідження (3)
- Теорії і основи психологічного консультування (6)
- Психопатологія (3)
- Переживання і подолання психологічної травми (3) / Арт-терапевтичні методики в кризовому консультуванні (3) (за вибором студента)
- Методи і практика психологічного консультування (6)
- Психологічне консульування і розвиток людини (6)
- Психологія і теологія (3)
- Сімейне психологічне консультування (6)
- Теологія кризових станів суспільства (3)
- Організація допомоги в кризових ситуаціях (3) / Психологічна і духовна допомога в кризових ситуаціях (3) (за вибором студента)
- Психотерапія в групах (6) / Психологічна допомога людям із залежністю (6) (за вибором студента)

Обсяг навчання — 120 кредитів.

Документ про успішне закінчення навчання:
Диплом державного другого (магістерського) рівня освіти, ступеню вищої освіти - магістр за спеціальністю 041 Богослов'я;

Для вступу на магістерську програму слід скласти три вступних випробування (іноземна мова, фахове випробування зі спеціальності, додаткове фахове випробування (перехресний вступ)).

Програми вступних випробувань за посиланням http://csr.npu.edu.ua/ua/abituriient-2017

Додаткова інформація http://bit.ly/2s9mFO8

Другий етап вступної кампанії з 10 по 30 вересня 2017 року:

- з 10 по 20 вересня - подача документів;

- з 21 по 30 вересня - вступні випробування.

Вартість навчання у 2017 році складає:

- на заочній формі навчання 12000 грн. за рік навчання,
- на денній формі навчання 17000 грн. за рік навчання.

Для вступу слід мати диплом державного зразка або закордонного чи духовного (семінарії) навчального закладу не нижче бакалавра. Рішення про можливість вступу на основі закордонного диплому чи диплому духовного ВНЗ по кожному випадку розглядається приймальною комісією окремо.

Перелік документів

Заява
Копії документа, що посвідчує особу та громадянство
Копію ідентифікаційного коду
Документ про освіту - диплом та додаток до нього (копія)
Військовий квиток (посвідчення про приписку)
Фотокартки (6 шт., розміром 3x4)
Медична довідка (копія)
Папки на зав'язках
Два конверти ( марки по Україні)
Копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються!!!

Додаткові бали нараховуються за:

- наявність опублікованих статей за обраною спеціальністю у фахових наукових журналах (1 стаття – 10 балів);

- наявність опублікованих статей за обраною спеціальністю в наукових рецензованих виданнях та збірках студентських наукових робіт (1 стаття – 4 бали);

- наявність доповідей на всеукраїнських та міжнародних конференціях за обраною спеціальністю (1 доповідь – 4 бали);

- наявність доповідей на університетських конференціях за обраною спеціальністю (1 доповідь – 2 бали); наявність диплома призера міжнародних олімпіад (1 диплом – 20 балів), всеукраїнських фахових олімпіад та конкурсів наукових робіт (1 диплом – 10 балів), університетських фахових олімпіад та конкурсів наукових робіт (1 диплом – 4 бали).

Документи подавати за адресою м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ауд. 133). Контактна особа - Тетяна Андріївна.

Інформацію про правила та умови вступу, вартість навчання, графік складання вступних випробувань та інші питання можна знати на офіційному сайті НПУ (розділ «Абітурієнт 2017» – «Вступна кампанія»

За додатковою інформацією звертайтеся за ел.адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном +380506176139 (Хромець Віталій)

Бажаємо Вам успіхів!