Відкрита лекція "Міжнародні відносини та релігія: американський контекст"

Кріс Сейпл

Лектор: Кріс Сейпл - доктор філософії (Ph.D.), голова Ради глобального порядку денного з питань ролі віри при Всесвітньому економічному форумі (Chair for the World Economic Forum's Global Agenda Council on the Role of Faith, 2014-2016), почесний президент і голова правління Інституту глобальної взаємодії (США).
Доктор Сейпл є засновником наукового часопису "Віра та міжнародні відносини", старшим науковим співробітником Науково-дослідницького інституту зовнішньої політики (США), а також членом Міжнародного інституту стратегічних досліджень (Великобританія).
Колишній офіцер морської піхоти. Служив в Пентагоні, де був членом Стратегічної ініціативної групи. На прохання капелана американської армії, розробив і реалізував першу програму навчання капеланів з соціально-культурної та релігійної стратегії та взаємодії (2010-2012 роки).
У 2011-2015 роках служив у Федеральному консультативному комітеті Державного департаменту США – "Стратегічний діалог з громадянським суспільством", де був старшим радником в комітеті робочої групи "Релігія і зовнішня політика".
Його книга "Військові США / НДО. Відносини під час гуманітарної інтервенції" ("The U.S. Military/NGO. Relationship in Humanitarian Interventions", 1996) є основоположною в сфері співпраці військових структур з недержавними організаціями.

Місце проведення: НПУ ім. М.П.Драгоманова, вул. Пирогова 9, аудиторія 231 (зала засідань Вченої Ради).
Початок о 9.30.