опис програми «Політична теологія»

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
Факультет філософської освіти і науки
Центр дослідження релігії
Кафедра культурології
спільно з
Науково-навчальним християнським центром «Реаліс»
оголошує набір на сертифікатну програму
«Політична теологія»

Мета програми: сформувати мережу фахівців, які будуть рушіями змін у власній країні. Спираючись на цінності християнської віри, вони розвиватимуть ефективні форми взаємодії як всередині релігійного середовища, так і у суспільстві загалом. Теологічні основи розуміння світу разом з етичними нормами та практичними знаннями, допоможуть по-новому подивитись на світ та власну роль у ньому.
Лекторами програми є кращі українські та зарубіжні вчені-практики. Програму зорганізовано за участю фахівців з Теологічної семінарії «Альянс», Принстонського та Оксфордського університетів.

Термін навчання: залежить від обраних дисциплін.
Форма навчання: заочна (кількість днів залежить від обраних дисциплін).

Документ про успішне закінчення навчання (за умови набору не менше як 48 кредитів дисциплін з переліку):
Спільний сертифікат від Центру дослідження релігії Факультету філософської освіти і науки та Науково-навчального християнського центру «Реаліс»;

Оплата за навчання здійснюється коштом фізичних та юридичних осіб. Вартість кредиту навчання встановлюється відповідно до наказу ректора НПУ про надання додаткових платних послуг Університету.

Для вступу слід мати диплом про вищу освіту державного зразка або диплом закордонного чи духовного ВНЗ. Рішення про можливість вступу на основі закордонного диплому чи диплому духовного (семінарії) ВНЗ по кожному випадку розглядається приймальною комісією окремо.

Перелік дисциплін:
1. Політичне богослов'я у Старому Завіті (6)
Браян Відбін, доктор філософії (Теологічна семінарія «Альянс», США)
2. Есхатологія Нового Завіту (6)
Крейґ Блумберґ, доктор філософії (Денверська теологічна семінарія, США)
3. Християнська етика (6)
Анна Роббінс, доктор філософії (Акадійський університет, Канада)
4. Суспільно-політична думка в церковній традиції (6)
Чорноморець Ю.П., доктор філософських наук, професор (НПУ ім. М.П. Драгоманова)
5. Сучасні підходи до політичного богослов'я (6)
Кирило Говорун, доктор філософії (Лос-Анжелеський університет, США)
6. Соціальна та культурна еклезіологія (3)
Кирило Говорун, доктор філософії (Лос-Анжелеський університет, США)
7. Сучасне суспільство і релігія (3)
Робін В. Ловіном, Центр теологічний досліджень Принстонського університету, США)
8. Політика і релігія (3)
Найджел Біґґар (Оксфордський університет, Великобританія)

До 1 вересня слід надати наступну інформацію*:
- прізвище, ім'я, по батькові;
- номер мобільного телефону;
- адресу електронної скриньки;
- електронні копії диплому та додатку до нього.

За додатковою інформацією звертайтеся за ел.адреою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном - +380506176139 (Хромець Віталій)

Бажаємо Вам успіхів!