Сімейне та психологічне консультування

Оголошується набір на спільну магістерську програму

Євангельської Теологічної Семінарії і Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

«Сімейне та психологічне консультування»

з отриманням кваліфікації:

Магістр богослов’я. Викладач  богословських дисциплін.  Фахівець з сімейного та психологічного консультування. Практичний психолог.

Унікальність програми полягає у тому, що вона об'єднує в собі чотири блоки дисциплін, націлених на формування компетенцій в декількох напрямах:
1. Володіння тематикою та практикою підготовки до подружнього життя.
2. Володіння тематикою та практикою підготовки з питань формування відповідального й ефективного батьківства.
3. Розуміння процесів трансформації сім'ї в сучасному світі та викликів, що стоять перед традиційним інститутом сім'ї.
4. Отримання навиків у сфері організації роботи, яка стосується впровадження програм підготовки до подружнього життя та відповідального батьківства.

Лекторами програми є кращі українські та зарубіжні вчені-практики. Проект організовано спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Сім'я», який є одним з провідних центрів підготовки фахівців з організації та веденні програм, що стосуються сім'ї та відповідального батьківства.

Термін навчання: 2 роки.
Форма навчання: денна та заочна (30 днів аудиторного навчання в рік).

Перелік дисциплін:

Нормативна частина

Цикл професійно-орієнтованої гуманiтарної та соцiально-економічної підготовки

-     - Філософія освіти
- Освітня політика
- Педагогіка та психологія вищої школи
- Методика викладання богословських дисциплін у ВНЗ

Цикл професійної та практичної підготовки (дисципліни спеціальної підготовки)
- Актуальні проблеми сучасного богослов'я
- Сучасне біблійне богослов'я
- Сучасне патрестичне богослов'я
- Актуальні питання церковної історії

Варіативна частина

Дисципліни самостійного вибору ВНЗ (поглиблена фахова підготовка)

- Методологія наукового дослідження
- Методи і практика психологічного консультування
- Психологічне консультування і розвиток людини
- Теологія кризових станів суспільства

Дисципліни за вибором студентів:

Вибір за блоками (Спеціалізація: «Сімейне та психологічне консультування»):

- Відповідальне батьківство
- Сучасна родина як соціально-релігійний феномен
- Сімейне психологічне консультування
- Підготовка до подружнього життя

Обсяг навчання — 120 кредитів.

Документ про успішне закінчення навчання:
Диплом державного другого (магістерського) рівня освіти, ступеню вищої освіти - магістр за спеціальністю 041Богослов’я;

Спільна програма

Якщо Ви бажаєте, крім диплому НПУ імені М. П. Драгоманова, отримати диплом магістра сімейного та психологічного консультування від Теологічної семінарії Християн Віри Євангельської, тоді Вам потрібно подати заявку на навчання на спільній програмі. Детальна інформація за посиланням - http://evangelts.org/ru/content/programma-simeyne-konsultuvannya

Для вступу на магістерську програму слід скласти три вступних випробування (іноземна мова, фахове випробування зі спеціальності, додаткове фахове випробування (перехресний вступ)).

Програми вступних випробувань за посиланням http://csr.npu.edu.ua/ua/abituriient-2017

Другий етап вступної кампанії з 10 по 30 вересня 2017 року:

- з 10 по 20 вересня - подача документів;

- з 21 по 30 вересня - вступні випробування.

Вартість навчання у 2017 році складає:
- на заочній формі навчання 12000 грн. за рік навчання,
- на денній формі навчання 17000 грн. за рік навчання.

Для вступу слід мати диплом державного зразка або закордонного чи духовного (семінарії) навчального закладу не нижче бакалавра. Рішення про можливість вступу на основі закордонного диплому чи диплому духовного ВНЗ по кожному випадку розглядається приймальною комісією окремо.

Перелік документів

1. Заява
  2. Копії документа, що посвідчує особу та громадянство
  3. Копію ідентифікаційного коду
  4. Документ про освіту - диплом та додаток до нього (копія)
  5. Військовий квиток (посвідчення про приписку)
  6. Фотокартки (6 шт., розміром 3x4)
  7. Медична довідка (копія)
  8. Папки на зав’язках
  9. Два конверти ( марки по Україні)

Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються!!!

Додаткові бали нараховуються за:

-          наявність опублікованих статей за обраною спеціальністю у фахових наукових журналах (1 стаття – 10 балів);

-          наявність опублікованих статей за обраною спеціальністю в наукових рецензованих виданнях та збірках студентських наукових робіт (1 стаття – 4 бали);

-          наявність доповідей на всеукраїнських та міжнародних конференціях за обраною спеціальністю (1 доповідь – 4 бали);

-          наявність доповідей на університетських конференціях за обраною спеціальністю (1 доповідь – 2 бали);

-          наявність диплома призера міжнародних олімпіад (1 диплом – 20 балів), всеукраїнських фахових олімпіад та конкурсів наукових робіт (1 диплом – 10 балів), університетських фахових олімпіад та конкурсів наукових робіт (1 диплом – 4 бали).

Документи подавати за адресою м. Київ, вул. Пирогова, 9 (ауд. 133). Контактна особа - Тетяна Андріївна.

Інформацію про правила та умови вступу, вартість навчання, графік  складання вступних випробувань та інші питання  можна  знати на офіційному сайті НПУ (розділ «Абітурієнт 2017» – «Вступна кампанія»

За додатковою інформацією звертайтеся за ел.адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном +380506176139 (Хромець Віталій)

Бажаємо Вам успіхів!