Протягом 4-х днів ХЦ "Реаліс" спільно з НПУ ім. Драгоманова запрошує всіх небайдужих, а особливо волонтерів, капеланів та психологів долучитись до курсу з надання першої психологічної та першої духовної допомоги від викладачів Інституту гуманітарних катастроф (Humanitarian Disaster Institute), Коледж Вітона (Wheaton College).

Викладач: Доктор наук, клінічний психолог Девід Боан (Dr. David Boan)

Час проведення: 20-23 січня, з 9:30 до 16:50

Місце: Київ, Гуманітарний корпус НПУ ім. Драгоманова (вул. Тургенівська, 8/14, аудиторія буде відома пізніше)

Однією з цілей програми є підвищення стійкості капеланів, волонтерів та психологів, які працюють у зонах конфлікту.

Навчальний курс включає у себе дві програми:

1. Перша Психологічна Допомога, розроблена Американською Психологічною Асоціацією та прийнята Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я для підготовки людей, які будуть допомагати тим, хто страждає від серйозних криз;

2. Перша Духовна Допомога, яка доповнює психологічну та піднімає питання віри і духовних переконань, які зазвичай порушуються під час кризи.

Кожен день буде містити один модуль:

Перший модуль: Розуміння травми
а). Що таке травма
б). Хто є вразливим ( до травми)
в). Емоційна і фізична травма
г). Що є ППД і ПДД
ґ). Тематичні приклади та практика

Другий модуль: Допомога з відповідальністю
а). ППД і консультування - спільне та відмінне
б). Базові навики допомоги
в). Допомога при адаптації
г). Тематичні приклади і практика