posibnyk

У видавництві "Дух і Літера" вийшов друком навчальний посібник «Релігієзнавство» http://duh-i-litera.com/relihijeznavstvo-navchalnyj-posibn.../

Даний посібник стане в пригоді усім бажаючим вступити на наші богословські і релігієзнавчі освітні програми.

Його особливість полягає у тому, що він написаний на іншій теоретико-методологічній базі, яка виключає марксистський підхід у вивченні релігії.

Авторами підручника стали відомі релігієзнавці, фахівці широкого кола наукових інтересів даної галузі з України й Росії.

При замовленні навчального підручника, Ви можете самостійно обрати найзручніший для Вас спосіб доставки, а саме:

- самовивіз (з 28 серпня ви можете придбати підручник на кафедрі культурології НПУ ім. М. П. Драгоманова, каб. 3-7, м. Київ, вул. Тургенєвська, 8-14)

- служба доставки «Нова пошта». Для цього Вам слід надати наступну інформацію: місто доставки замовлення, номер відділення, ПІБ, номер телефону). Оплатити товар можна перерахувавши кошти на картку ПриватБанку, або накладним платежем після отримання товару на «Новій Пошті».

Вартість підручника - 110 грн.